Оля Полякова фліртувала з Даном Баланом прямо зі сцени, але Тіна Кароль не захотіла цього бачити. 

Популярна українська співачка і актриса Оля Полякова, яка відома також як Супербілявка, активно веде свій профіль Instagram. Нещодавно знаменитість виступила в фіналі шоу "Голос країни", примірявши дуже пікантне вбрання. Так, артистка вийшла на сцену в ультракороткій блискучій міні-сукні, захопивши формами не тільки прихильників, але й одного із зіркових тренерів Дана Балана, який пустився з нею в запальний танок. Варто відзначити, що під час виступу Тіна Кароль кудись зникла з судейського крісла, адже протягом всього проекту їм з Даном приписували роман.

"Вітаю всю команду @goloskrainy_official @zavaduk @a.tkachenko.kiev і телеканал @1plus1_ua з яскравим фіналом 9-го сезону шоу, яке продовжує показувати високі рейтинги! Дякую за запрошення виступити в кращому вокальному проекті країни 👏", – поділилася радістю Полякова.


Фолловери ж не пройшли повз: "Оце Балан кайфанув😍", "А тіна де? Під кріслом?)))", "А красива ж пара!", "Щось Тіни не видно на вашому виступі", "Вооу Дан🔥", "Українська Beyonce @polyakovamusic", "Я думаю, ще трохи і Балан з'їсть Полякову🤩🤩🤩🔥🔥🔥", "Балан, як коршун дивився.‡агрузка...