Адвокати водія Hummer Кирила Островського, який у Києві насмерть збив дитину на пішохідному переході, вже запустили кампанію з виправдання винуватця ДТП в очах суспільства. У результаті Островський може відбутися умовним терміном. Таку думку висловив керівник проекту dtp.kiev.ua Влад Антонов в ефірі ObozTV.

"Відбувається класична схема "відмазки" водія: що він не тікав, що скоїв наїзд на жовтий сигнал, що дівчинка вибігла на дорогу. Зараз друга сторона максимально використовує всі засоби, щоб виправдати водія перед правоохоронцями та в очах суспільства. На людей це впливає. Вже кажуть, що Кирило був не такий винний, що дівчинка була без матері, необережно вибігла тощо", – заявив Антонов.

Журналіст спрогнозував, що заарештований водій, швидше за все, отримає умовний термін.

"Я думаю, він точно не буде сидіти в колонії за це вбивство".

При цьому Антонов вважає, що Островський, незважаючи на його виправдання, намагався втекти з місця смертельного ДТП.

"Я особисто спілкувався з двома водіями, які затримували цього чоловіка. Вони перебували на місці та бачили все. Вони стояли на світлофорі на червоне світло, ця людина збила дівчинку і поїхала далі. Вони одразу почали переслідування. Через 250 м їм вдалося заблокувати автомобіль і змусити водія вийти. Це була справжня спроба втекти", – зазначив він.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд
 

"За словами людей, які затримували, він поводився дуже агресивно і досить дивно. Це може бути шок або дія якихось препаратів – вердикт мають винести медики. Але те, що він відмовився від здачі якихось своїх рідин, говорить про те, що є певна лінія захисту. У цьому випадку сторона водія поводиться досить стандартно".

Раніше повідомлялося, що 26 липня Шевченківський суд Києва обрав запобіжний захід для Кирила Островського. Його до 21 вересня терміном на 60 днів залишили під вартою без права на заставу.