Під Верховною Радою почали підготовку до протестів. Це може бути пов’язано з масштабними звільненнями посадових осіб Кабміну, що відбудеться сьогодні, 4 березня о 16.00.

Під Верховною Радою вже монтується сцена. Навколо будівлі чергує кілька спецмашин, а до кожного з входів приставлено більше 40 правоохоронців.

Але на цьому підготовка не закінчується – біля головного входу збираються додаткова охорона. Крім того, приїхали дві пожежні машини.

Саме обговорення відставки Уряду Гончарука з першої хвилини початку засідання у ВР стали головною темою. Незважаючи на продовження розгляду правок у важливому земельній законопроекті, нардепи продовжують обговорювати найважливіша подія сьогоднішнього дня.

Головною проблемою, за словами представників кількох політичних партій, залишається те, що ні народ, ні нардепи все ще не бачили програми нового уряду, який сьогодні повинні призначити.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про свою відставку з посади глави уряду. Про це повідомив телеграм канал “Правда Качури” і опублікував фото самої заяви. На документі зазначено, що заяву Гончарук написав 3 березня 2020 року.