Екс-заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе заявив, що в органах прокуратури України “твориться якийсь хаос».

Про це Сакварелідзе сказав у програмі «Свобода слова Савіка Шустера», коментуючи роботу екс-генпрокурора Руслана Рябошапки і нинішньої глави відомства Ірини Венедиктової.

«Думаю, Рябошапка – порядна людина, але виявився недостатньо злим і швидким … У цьому контексті він не врахував, що у нього взагалі не було часу. Він навчався бути прокурором, але на це теж не було часу: люди вимагали результатів і посадок, а команда Рябошапки почала заглиблюватися в технічні процеси реорганізації прокуратури », – заявив Сакварелідзе.

Екс-чиновник зазначив, що найкращим рішенням для Рябошапки під час його перебування на посаді генпрокурора міг стати запуск роботи груп, що працюють на результат.

А ось щодо роботи Ірини Венедиктової Сакварелідзе заявив, що зараз важко зрозуміти що взагалі відбувається в прокуратурі, оскільки ні реформи, ні відчутних зрушень немає.

На його думку, Рябошапці коштувало “запустити роботу груп, які працювали на результат”.

«У правоохоронній системі, в прокуратурі в цьому випадку, відбувається якийсь хаос … Тобто це якийсь залишок хаосу, який ніяк не може кристалізуватися в нормальний робочий орган. На жаль », – підсумував він.