Прикутий до ліжка, на чужині та майже без надії на допомогу 5-річний Михайлик відчайдушно бореться за своє життя в клініці для онкохворих в Туреччині. Лікарі виявили у малюка злоякісну пухлину мозку. Малюк вже пройшов променеву та хіміотерапію, але гроші в родини закінчилася. І тепер родина Михайлика просить про підтримку в небайдужих. На завершення лікування потрібно 60 тисяч євро.

Хвороба розвивається стрімкими темпами, раніше Михайлик був веселим та активним, подорожував Україною, катався на велосипеді та складав конструктор з дідусем. Півроку тому життя щасливої родини перетворилося на пекло. Через раптове нездужання хлопчик потрапив до лікарні, де медики виявили неоперабельну пухлину мозку.

Напівпритомного Михайлика намагались врятувати в Києві, де хлопцеві робили хімію та променеву терапію. Згодом малюка прооперували в Ужгороді, але незабаром дитині знову стало зле.

“Коли страшно, коли лікарі розводять руками і не можуть сказати, мовляв ми не можемо визначити, чому у нього температура, чому дитина згасала на очах”, – каже бабуся Ірина Озерова.

До Дніпровських лікарів 5-річну дитину доправили вже у стані коми. Михайлика витягли буквально з того світу.

“Це було обумовлено не функціонуючою шунтуючою системою. Внутрішньочерепний тиск був настільки великий, що стан Михайла був критичним”, – пояснює Володимир Агафонов, завідуючий відділенням нейрохірургії Дніпропетровської обласної дитячої лікарні.

Після стабілізації стану дитину врешті змогли ушпиталили до Туреччини. Тамтешні лікарі виявили, що через ускладнення в малюка пішли вже метастази у хребті. Зараз після двох курсів хіміотерапії стан Михайлика дещо покращився.

“Коли ми сюди приїхали він навіть пальчики зігнути не міг, то зараз кисть вже вільна. Може дати мені ручку, коли я прошу. Метастази зменшилися. Гідроцефалія теж почала йти”, – розповідає мати хлопчика.

Родині конче необхідна допомога, бо витратили вже усі заощадження. На завершення циклу лікування потрібно ще 60 тисяч євро. У разі проходження повного курсу лікування, медики дають цілком позитивні прогнози. А батьки кажуть, що їхня найбільша мрія – побачити, як Михайлик знову бігає та посміхається.

Реквізити для допомоги:
ПриватБанк 5168 7453 2191 3284
Монобанк 5375 4141 0496 0686
Отримувач: Гудко Антон Миколайович (батько Михайлика)