Жителька Великої Британії впала в кому після того, як відчула головний біль і лягла спати. Чотири дні потому вона прийшла до тями і дізналася, що стала мамою.

18-річна Ебоні Стівенсон з міста Олдхем не підозрювала, що носить дитину, коли через погане самопочуття лягла спати, передає ВВС.

Після того, як в неї трапилася серія спазмів, її терміново доправили до лікарні. Лікарі провели обстеження і дізналися, що дівчина вагітна. Її ненароджена дитина була схована в одній з маток. У Стівенсон діагностували рідкісну аномалію розвитку цього органу – роздвоєння.

Поки в одній з маток розвивався плід, менструальний цикл в іншій не припинявся. Матка з плодом була розташована ближче до спини. Стівенсон не помічала, що вагітна.

Дівчина прийшла до тями за кілька днів і дізналася, що стала мамою дівчинки. Дитину назвали Елоді."Побачити свою дитину було чимось настільки нереальним… У той момент я почувалася так, ніби залишила своє тіло", – згадує дівчина.

Лікарі кажуть, що причиною судом, які у неї виникли, є прееклампсія. Ускладнення, яке зазвичай трапляється після 20 тижня вагітності і характеризується серйозним порушенням артеріального тиску. Спазми змусли плід рухатсь і зробили дитину "видимою".

Мама новонародженої дітини каже, що спочатку не повірила в те, що це справді її дитина: "Я попросила лікарів забрати її – я була настільки розгублена, що думала, це якась помилка. Але моя мама все мені пояснила – вже тоді я попросила повернути мені моє маля".

Лікарі припускають, що на момент кесаревого розтину термін вагітності складав близько 9 місяців. Вага маляти – 3,4 кілограма.