Відомий львівський журналіст і телеведучий Остап Дроздов вважає, що від окупованих територій Донбасу потрібно відгородитися триметрової стіною і ровом, щоб убезпечити решту України від "сепаратистської інфекції". Таку заяву він зробив в ефірі телеканалу ZIK, відповідаючи на запитання про реінтеграцію Донбасу. 

"Треба розрізняти територію і простір, а сучасний світ мислить категоріями простору. І те, яка ідея накриває певний простір, пізніше фіксується в певну державницьку структуру. Тому Донбас є безповоротно втрачений для українського простору", – сказав телеведучий.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Дроздов підкреслив, що ставиться до повернення територій вкрай негативно.

"Так, він може бути частиною України, він може бути реінтегрований на правах Путіна, чого він і домагається, але він ніколи не буде інтегрований просторово, він ніколи вже не буде українським у тому розумінні, як я це розумію. Тому я категорично проти реінтеграції Донбасу", – додав Дроздов.

Окрым цього за його словами, буде несправедливо давати громадянські права вчорашнім фанатам Володимира Путіна, який розв'язав війну в Україні.

"Я вважаю, що ми цю територію, по-перше, зараз не потягнемо, по-друге, у нас немає можливості її реінтегрувати, по-третє, у нас є величезна проблема з тамтешнім населенням. Я вважаю його абсолютно злоякісним, патогенним, воно абсолютно зіпсовано. Я би не хотів давати громадянські права завтра або післязавтра тій бабусі, яка кричала: "Прийди, Путін". Трьохметрова стіна, рів і голодні крокодили по всьому периметру, щоб жодна шваль сепаратистської інфекції не залізла в мою Україну!" – підсумував Дроздов.