1 червня в районі міста Долина, що на Івано-Франківщині, стався землетрус.

Про це повідомляє KURS.

Поштовхи було відчутно о 07:22.

Джерело землетрусу було на глибині 2 км. Потужність підземних поштовхів – 3,2 за шкалою Ріхтера.

Мешканці Долини, Болехова і навколишніх сіл обговорюють землетрус у мережі: “Сидимо, відходимо від шоку і страху”, “Це було щось. У нас вдома стакани повністю затряслися”, “Відчули. Шибки в серванті задзвеніли”.

Нагадаємо, в Україні стався землетрус – підземні поштовхи зафіксували під Львовом в районі села Станіславчик Бродівського району, між містами Радехів і Броди. Про це повідомили на сторінці департаменту цивільного захисту Львівської ОДА в Facebook.

Про землетрус черговий сейсмостанції “Львів” розповів о 01:15. Самі поштовхи сталися 3 грудня о 23:25. За даними обробки мережі сейсмічних станцій Відділу сейсмічності Карпатського регіону ИГФ НАН України, координати епіцентру: широта 50.24 градусів, довгота 24.98 градусів.

“Час у епіцентрі 0 = 21 25 48.1 (за Гринвічем) або 0 = 23 25 48.1 (по Києву). Магнітуда по довжині записи МD = 2.2, клас К = 8.0. Глибина гипоцентра склала 5,7 + -1,7”, – йдеться в повідомленні.

У Львівській облдержадміністрації розповіли, що з населених пунктів про землетрус ніякої інформації не було. Це й не дивно, адже за шкалою інтенсивності MSK-64 – підземні поштовхи невідчутні – від 0 до 2 балів (інтенсивність коливань лежить нижче межі чутливості людей; струсу землі виявляються і реєструються тільки сейсмографами).