Комітет Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг не підтримав кандидатуру колишнього топ-менеджера “Нафтогазу” Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики.

Про це повідомила член профільного комітету Ради, нардеп від “Голосу” Інна Совсун.

“За проголосувало 10 депутатів з 22. Я утрималася при голосуванні. Голос як опозиційна партія утримуэться при урядових призначеннях”, – сказала вона.

За її словами, Вітренко постійно підкреслював, що нардепи – представники народу. І саме у співпраці з ними треба вирішувати болючі проблеми галузі.

“Зрозумілий політичний крок, правда навряд чи дієвий в спілкуванні з комітетом, в якому добра частина депутатів представляє інтереси окремих компаній, і аж ніяк не народу”, – повідомила Совсун.

Вона сказала, що з питання премій від “Нафтогазу” Вітренко сказав, що гроші, які йому повинен Нафтогаз (4 млн) – перераховані до Державного бюджету. А натомість на це Юрій Вітренко отримав державні облігації на відповідну суму.

На засіданні комітету Вітренко повідомив, що за зеленою енергетикою – майбутнє.

“Питання з зеленим тарифом треба вирішувати, але при цьому пам’ятати, що держава повинна виконувати свої зобов’язання перед інвесторами. Але при цьому на системному рівні потрібно вибудовувати ринкові механізми розвитку зеленої енергетики”, – говорив Вітренко.

“Ну що ж, рішення за залом”, – сказала Совсун.

Не обійшли стороною цю новину і в телеграм-каналі Klymenko Time.

Кандидатуру Юрія Вітренка на посаду віце-прем’єр-міністра відхилив профільний комітет Ради з ПЕК і ЖКГ.

У Ахметова цьому дуже раді, ніде правди діти.

До речі, Вітренко низкою ЗМІ і каналів чомусь помилково заведено сприймати виключно як кандидата Коломойського. Це не справедливо. Якщо подивитися на його медіа-активності за останній час – відмінно видно, що його просувають в першу чергу сороЗМІ.