Скандальний депутат з Новоукраїнки Олександр Мольченко, який зі своєю дружиною мало не заморили голодом маленького сина, заявив про знущання над його чотирма дітьми в лікарні, куди їх забрали примусово від батьків

Історія про горе-батька відгриміла на всю Україну ще кілька тижнів тому, але до цих пір обростає все новими подробицями.

Нещодавно медики заявили, що 4-річний хлопчика, якого соцслужби забрали з сім’ї при вазі 7 кілограмів, уже йде на поправку і активно набирає вагу.

На засіданні Новоукраїнської райдержадміністрації було прийнято рішення тимчасово забрати від батьків до лікарні і трьох сестер хлопчика, які думку фахівців також не отримують правильний догляд гідні умови для проживання.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Незважаючи на отсрий протест депутата Олександра Мольченко, забрати молодшу Єву, середню Юлю і старшу Сашу соціальних служб прийшли разом з представниками міської ради, поліцією і медиками.

Начальник служби у справах дітей Кіровоградської ОДА Наталія Чернявська повідомила, що рішення органів опіки є законним, оскільки у дівчаток низька вага, вони явно потребують догляду, а будинок в якому живе сім’я – аварійний. Також повідомляється, що батьківських прав батька до засідання суду не позбавлять і у нього є повне право відвідувати дітей в лікарні і піклуватися про них.

Тепер чоловік заявив, що в лікарні з дітьми звертаються погано. Нібито старшу дочку Олександру змушують купати інших сестер і брата.

«За словами Саші, всім дітям примусово роблять ін’єкції. Завідуюча інфекційним відділенням навідріз відмовляється повідомляти мені, що саме їм «колять», – написав на своїй сторінці в соцмережах Мольченко. – Люди, до моїх дітей застосовується репресивна медицина. Ми намагалися передати телефон старшої дочки, але працівники лікарні його відібрали», – заявив горе-батько.

Раніше глава Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко заявив, що комісія принципово проти того, щоб позбавляти батьківських прав Олександра Мольченко і його дружину Наталю.

«Але вони повинні створити належні умови для проживання дітей. Ми не можемо не дати шансу батькам виправитися. Для цього перш за все батько має працевлаштуватися, знайти гідне житло з відповідними умовами – водою, електрикою, місцем для приготування їжі, забезпечити дітей відходом», – підкреслив він.