Відомий російський актор Олексій Булдаков, виконавець головної ролі у фільмі "Особливості національного полювання", раптово помер у віці 68 років.

Актор став відомим після виходу в світ фільму "Особливості національного полювання" і "Особливості національної риболовлі".

"Олексій Іванович Булдаков помер, докладної інформації у нас немає, знаємо тільки, що він був на гастролях, у нього відірвався тромб", – повідомили в Союзі кінематографістів РФ. Подробиці інциденту поки не розголошуються.

Актор помер у віці 68 років.

Олексій Булдаков народився 26 березня 1951 року в селі Макарівка Алтайського краю. Закінчив Молодіжну театральну студію при Павлодарському драматичному театрі імені А.П.Чехова (1969). До 1981 року працював в театрах Павлодару, Томська, Караганди, Рязані. У 1985-1992 роках – актор Театру-студії при кіностудії «Білорусьфільм». У 1993 році переїхав до Москви.

У кінематографі дебютував в 1982 році у фільмі «Крізь вогонь». Знявся в декількох десятках картин і телесеріалів, проте по-справжньому знаменитим на всю країну став після фільму Олександра Рогожкіна «Особливості національного полювання» (1995), де зіграв роль генерала Іволгіна. Згодом в цій типажній ролі генерала він знявся в ще декількох фільмах.