У Каліфорнії у віці 103 років помер письменник, володар Пулітцерівської премії Герман Воук. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на літературного агента письменника.

Володар Пулітцерівської премії за роман «Бунт на «Кейне» Герман Воук помер 17 травня на 104-му році життя. Про це повідомляє АР з посиланням на літературного агента письменника.

Уточнюється, що Воук помер уві сні у своєму будинку в каліфорнійському місті Палм-Спрінгс за десять днів до свого 104-го дня народження. Прозаїк народився в Нью-Йорку в родині єврейських емігрантів з Росії.

У 1952 році Воук отримав Пулітцерівську премію за роман «Бунт на «Кейн». За цим твором був знятий фільм, який отримав сім номінацій на премію «Оскар». В історії розповідається про старого тральщика «Кейн» під час війни, короткому бунті на ньому і послідувавшому за цим трибуналі.

Іншими двома книгами, які прославили Воук, стали «Вітру війни» і «Війна і пам'ять». Вони розповідають про передісторію Другої світової війни і життя солдатів на фронті. Під час війни Воук служив у Військово-морських силах США.