Львівські правоохоронці відкрили два кримінальних провадження щодо порушень виборчого процесу. 

Перша кримінальна справа, за словами Д.Загарії, розпочата за фактом хуліганських дій у Сокальському районі. Головний правоохоронець Львівщини повідомив, що чоловік намагався розгромити агітаційну палатку. Порушника затримано, йому пред’явлено підозру про скоєння правопорушення за ст.296 ч.1 ККУ.

Друге провадження порушено за фактом погрози вбивства одному з кандидатів в народні депутати, який балотується по Жовківському району. Учасника виборчого процесу, на його прохання, правоохоронці взяли під охорону, повідомив Дмитро Загарія.Окрім того, головний правоохоронець Львівщини розповів, що станом на сьогодні органи міліції зареєстрували 35 заяв від кандидатів в народні депутати та від їхніх довірених осіб щодо порушень виборчого процесу.

«По кожному зверненні проводиться перевірка та приймається рішення», – сказав він.

Найбільше таких звернень, як повідомив Д.Загарія, надійшло від учасників виборчого процесу по 123 виборчому окрузі. Зокрема, від одного кандидата надійшло 11 заяв, від іншого – 6. В основному ці заяви стосувались порушень у виданні агітаційних матеріалів, де викладалась, на думку цих кандидатів, неправдива інформація щодо їхніх персон.

 

Джерело: Львівський портал