Третій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі вирішив повернутися до Грузії. У соцмережі він показав фото уже придбаного квитка.

Саакашвілі полетить до Тбілісі 2 жовтня. Саме цього дня у Грузії відбуватимуться муніципальні вибори.

Міхеїл Саакашвілі опублікував у фейсбуці фото електронного квитка на літак. Третій президент Грузії, а нині глава Виконавчого комітету реформ України, зібрався до Тбілісі на день виборів – 2 жовтня.

У відео, яке політик оприлюднив на своїй сторінці, Саакашвілі звернувся до народу Грузії рідною мовою.

Я вже взяв квиток, як я і говорив раніше, на вечір 2 жовтня, щоб бути разом з вами у Тбілісі. І разом з вами захищати ваше волевиявлення. Разом з вами взяти участь у порятунку Грузії,– сказав Саакашвілі.

І додав, що не має “особистих амбіцій” чи “бажання отримати будь-яку посаду”.

Вочевидь, відео є відповіддю Саакашвілі на заяву 26 вересня керівника “Грузинської мрії” Іраклія Кобахідзе:

Той сказав, що Саакашвілі не насмілиться приїжджати у Грузію. А натомість шукатиме причини та відмовки, “посилаючись на що завгодно”. Як бачимо, Міхеїл Саакашвілі виявив геть іншу позицію.

Я маю намір боротися за те, щоб у наших дітей було майбутнє. Щоб Грузія не просто залишалася на карті світу, а щоб повернулася до швидкого розвитку,– підсумував політик.

Також він закликав, як зацитували у “Грузия Online”, після закриття виборчих дільниць “вийти в центри наших міст, сіл і разом захистити завойовану перемогу”.

Зверніть увагу: у 2018 році Міхеїла Саакашвілі заочно засудили у Грузії до 3 років ув’язнення за перевищення повноважень під час помилування засуджених у справі про вбивство бізнесмена Сандро Гиргвліані. А ще й до 6 років ув’язнення за причетність до побиття у 2005 році депутата Валерія Гелашвілі.

Що цікаво, перед цим Саакашвілі зробив шкуючу заяву про ситуацію в з правоохоронною системою в Україні.

Поки що Глава виконавчого комітету Національної ради реформ висловив думку про те, що Україна через високий рівень корупції перетворилася на “відстійник” для злочинців з країн колишнього СРСР.

Глава виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” висловив думку про те, що Україна через високий рівень корупції перетворилася на “відстійник” для злочинців з країн колишнього СРСР.

“Ми наводили лад, як тільки правоохоронці перестали брати хабарі, моментально в Одесі припинилися вибухи, масові вуличні бійки, злочини. Навіть в окремо взятій області, якщо немає корупції, це можна зробити”.

Він впевнений, що наразі Україна перетворилася на “прохідний двір”, де збираються злочинці “з усього пострадянського простору”.

“Тут відстійник став. З Грузії, Азербайджану, Росії, Середньої Азії, будь-хто може приїхати й запросто купити посвідчення. У передмістях Києва діяли угруповання, які грабували, катували, вбивали. Одне угруповання пограбувало літніх людей і поранило їх. Я дізнався через 9 місяців, що вони вже на волі. Тобто кожен злочин має ставку. Злочинці точно знають, що кожного можна відпустити. Треба вирішувати питання – ти можеш найняти будь-якого слідчого поліції, будь-якого прокурора, мовчу вже про суддів. Ти просто наймаєш поліцейського, і він буде танцювати за будь-які гроші за твоїм наказом. Як може такий поліцейський чомусь запобігати? Система глибоко хвора”, – заявив він.