Популярна оперна виконавиця емігрувала в Україні, депутат Держдуми, дружина жорстоко вбитого політика. Що відомо про Марію і як склалася її доля після вбивства Вороненкова, дізнавалася редакція

Корупція.Інфо.

Марія Максакова-Ігенбергс народилася в 1977 році в Мюнхені. Друге прізвище вона отримала від батька, а ім'я від бабусі. Дівчинка отримала два громадянства німецьке і радянське. Вона часто їздила між двома країнами, але більшість свого дитинства провела в Росії.

Популярне: "Встала раком та …": Дружина генпрокурора опинилась в центрі гучного скандалу. Що витворила Луценко (ВІДЕО)

До речі з її бабусею пов'язана цікава історія, адже знаменита Марія Петрівна Максакова була улюбленицею Сталіна. Коли жінка народила свою дочку – Людмилу, маму майбутньої зірки, ніхто не знав, хто саме батько дитини. Багато хто заявляв, що їм був Йосип Віссаріонович, адже чоловік ходив на всі її концерти, носив квіти. Тому Марію Максакову-Ігенбергс вважають онукою Сталіна.

Марія росла творчою людиною і хотіла пов'язати своє життя сцені. Вже у 2000 році вона закінчила музичну академію з червоним дипломом, де до речі вчилася разом з Миколою Басковим. Після чого дівчина виступає в оперних театрах, де виконує відомі партії з мюзиклів і завойовує популярність.

Незабаром молода дівчина з'являється і на російському телебаченні, де виступає ведучою на телеканалі «Культура». Марія стає однією з ведучих оперних співачок на території СНД. Навіть Путін зацікавлюється Марією і запрошує її в свою партію «Єдина Росія». У 2011 році жінка стає депутатом Держдуми 6 скликання. Її називають затятою прихильницею Путіна і близькою подругою відомого політика Владислава Суркова.

Вона часто виступала з гучними заявами на підтримку Президента Росії. Так у 2014 році вона голосує за анексію Криму.

Восени 2016 року прогриміла гучна новина про те, що Марія виходить заміж за депутата Держдуми Дениса Вороненкова.

У 2016 році з'являється реальний скандал, коли разом зі своїм чоловіком заявляє про еміграцію в Україну. Виявилося, що Вороненков рятувався від переслідувань ФСБ, як заявляв сам чоловік – проти нього відкрили сфальсифіковане кримінальну справу. Залишитися в Россі через це не змогла і Марія.

Максакова розповідала, що сподівалася, що зможе подорожувати між країнами, але ось тільки в Росії вчинок жінки і її нареченого не оцінили і влаштували справжнє цькування.

Не сподобався переїзд і багатьом українцям, адже вона була одна з тих, хто голосував за незаконне вторгнення до Криму і його анексію. Маскакова розповіла українцям історію про те, що її голосом скористалися, сама ж вона під час голосування була за кордоном, але потім просто боялася заявляти про це, поки була в Росії, дівчина додавала, що партія Путіна часто користувалася такими методами. Після цього за її словами, між нею і Президентом розгорілася сварка.  Вороненкову в свою чергу, щоб довести своє бажання жити в Україні довелося дати показання проти Віктора Януковича.

У 2017 в Україні прогриміла страшна новина, Вороненкова застрелили прямо в центрі Києва .

Подія приголомшила українців, а в політичних колах почався скандал. Хтось говорив, що Вороненкова замовив Янукович, хтось, що колишні «друзі» по бізнесу. Висловлювався навіть президент Порошенко. Він звинувачував російські спецслужби.

Підступне вбивство в центрі Києва Дениса Вороненкова – це акт державного тероризму з боку Росії, яку він змушений був покинути з політичних міркувань. Явний почерк російських спецслужб.

В результаті слідства було встановлено, що вбивство Дениса замовив колишній чоловік і кримінальний авторитет Володимир Тюрін. Але справа не була закрита, так як Росія відмовилася передавати Україні чоловіка, а сам він приїжджати в Україну і сідати в тюрму бажанням не горить.

До речі з вбивством Вороненкова пов'язана і містика. Чоловіка бабусі Максакової, яка була повною тезкою Марії, Якова Давтяна розстріляли, коли їй було стільки ж, скільки і самій Марії, коли вбили Дениса.

Зараз же Марія продовжує жити в Україні, вона розповідає, що їй досі приходять загрози з Росії. Тому намагається говорити про політику як можна менше. Порошенко навіть виділив їй особистих охоронців. Жінка хотіла проводити свої власні концерти, але їй не дозволяють.

"У мене тут є друзі. Зі мною всі спілкуються, міністр культури. У нас є вже плани на сезон і на літо, але СБУ нам все це блокує.", – поскаржилася Максакова

Вдова виховує сина Івана, який народився в квітні 2016 року. До речі у неї є діти і від інших чоловіків.
Нагадаємо, що з Вороненков став третім чоловіком в житті співачки.

Першим був Кримінальний авторитет Володимир Тюрін, який згадувався як цивільний чоловік. Від нього Максакова народила сина Іллю і доньку Людмилу. Після переїзду в Україну діти залишилися в Росії, а сама Максакова підписала документи про відмову від материнства.

Наступним обранцем став ювелір Джаміль Алієв, але роман був не довгим, та не цікавим.

Марія заявляє, що зараз хоче повернути своїх дітей, але вони залишаються з Тюріним цілком на законних підставах.