У селі Помічна під Кіровоградом раптово помер тримісячний дитина.  Відзначається, що хлопчик помер практично відразу ж після планового огляду педіатра.  Під час розтину було встановлено, що малюк страждав вродженою патологією серця.  Тепер батьки малюка звинувачують лікаря в тому, що хвороба не діагностували вчасно.

 За словами батьків, з народження тримісячний Іван зі здоров'ям не мав ніяких проблем – ріс, добре розвивався, і на огляді у медиків був щомісяця.

 Коли малюкові стало погано і він почав відмовлятися від молока, стривожена сім'я звернулася до педіатра.  Однак та веліла негайно везти його в районний центр, заявивши, що до Кропивницького малюка годі й довезти.
 Але Івана не довезли навіть до райцентру – малюк помер в дорозі у матері на руках.

 Після розтину медики констатували, що немовля померло від хвороби серця – гіпертрофічній кардіоміопатії.  У більшості випадків вона є спадковою і часто протікає без симптомів, а іноді її стрімкий розвиток призводить до раптової смерті.

 У свою чергу лікар-педіатр Ірина Ратушенко свою провину у трагедії заперечує, заявляючи, що кваліфіковану допомогу на місці надати не могла, а медичний транспорт у неї "на даному етапі відсутня".

 Тепер визначити винуватця належить правоохоронцям.  У разі, якщо медика визнають винною, їй загрожує до п'яти років обмеження волі з забороною на три роки обіймати відповідну посаду.