У США на 73-му році життя скончалась актриса кубинського походження Луїза Моріц, відома по фільму "Політ над гніздом зозулі". Представник артистки Едвард Лоццо повідомив, що життя зірки обірвалося в одному з хоспісів Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія. Відмовило серце.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Актриса померла 4 січня, але про це стало відомо тільки зараз. За словами Лоццо, вона відчувала себе погано після того, як отримала травму через падіння в минулому році, коли їздила до Вашингтона на зустріч зі своїм адвокатом в рамках судового позову проти артиста Білла Косбі, якого звинувачували в сексуальному насильстві.

Моріц однією з перших розповіла про домагання Косбі. А в 2014 році вона з шістьма іншими жінками подали на Косбі в суд за наклеп. У вересні 2018 81-річного Косбі засудили до тюремного ув'язнення за згвалтування.

Моріц знімалася у фільмах «Останній американський незайманий» і «Смертельні перегони 2000 року», «Незалежність», «Накуренни», «Неймовірний Халк», «Щасливі дні» і «Любов по-американськи». Вона найбільш відома в ролі повії Роуз у фільмі «Пролітаючи над гніздом зозулі» з Джеком Ніколсоном.