У вівторок, 26 листопада, детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) проводять обшуки у кабінетах посадовців управління Нацполіції у Львівській області. Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

Обшуки здійснюються у рамках розслідування можливих зловживань з боку посадовців ГУ НП у Львівській області при будівництві житла для правоохоронців. Процесуальне керівництво під час слідчих дій здійснює Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Кримінальне провадження у цій справі відкрили за ч.2 ст.364 ККУ (Зловживання владою чи службовим становищем). Розслідування у цій справі НАБУ розпочало у липні 2019 року.

Наразі невідомо, у кого саме проводили обшуки. Речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська відмовилась надати будь-яку інформацію про обшуки, сказавши звертатись у НАБУ.

Нагадаємо, Детективи Національного антикорупційного бюро України затримали 10 осіб, зокрема, 7 співробітників органів митного контролю, за підозрою у вчиненні злочинів, пов’язаних із порушенням митного законодавства.