888

Від сьогодні на сайті Львівської обласної ради почнуть розміщати графічні дані щодо бюджетної інформації Львівської області. Означену інформацію можна буде відшукати на сайті Львівської області у розділі «Бюджет. Візуалізація». Адже тут у наочних діаграмах подаватимуться відомості про доходи та видатки обласного бюджету та взаємозв’язок між ними. Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на ua-ekonomist.com.

Але це лише перший етап в реалізації проекту «Відкритий бюджет», мета якого зробити непросту для пересічних громадян інформацію про бюджет доступнішою та зрозумілішою. Відтепер кожен охочий зможе в зручний спосіб ознайомитися з інформацією щодо використання бюджетних коштів та надходжень до обласного бюджету. Візуалізація облбюджету також сприятиме підвищенню прозорості, відкритості та доступності основної бюджетної інформації. Будь-якому користувачеві стане зрозумілішим, яким чином обласна влада здійснює акумулювання, розподіл і використання коштів обласного кошторису. 

Нині розділ «Бюджет. Візуалізація» перебуває на етапі наповнення. Зокрема, у ньому планується також розмістити інтерактивну карту, за допомогою якої користувач зможе прослідкувати, яким чином розподіляються бюджетні кошти у розрізі міст і районів області. 

Зазначимо, що проект щодо впровадження програмного забезпечення «Відкритий бюджет» Львівська обласна рада реалізує спільно з ГО «Центр громадської адвокатури».