Популярна російська актриса Лія Ахеджакова заявила про те, що планує боротися за звільнення Олега Сєнцова, передає Корупція.Інфо

Жінка виступила з гучною  заявою, в якій розкритикувала дії російських політиків, які відмовляються передати Україні арештованого режисера. Через це за словами Лії політики продовжують підривати російсько-українські відносини.

Популярне: "В політику привів Луценко, а міністром стала за сприяння Гройсмана": Невідомі факти з життя "ката" української освіти, Лілії Гриневич

"Справа серйозна. Це наші відносини з Україною, які зайшли, вибачте, в таку ж * пу, що звідти вже ніхто не вийде ніколи. Тому потрібні потужні три-чотири людини, яким ми віддаймося як артисти, як реквізитори, як костюмери .. . Я готова дзвонити, їздити, ходити. І таких людей дуже багато ", – зазначила Ахеджакова.

Артистка додає, що зараз найголовніше влаштувати навколо цієї події ажіотаж, щоб залучити до нього якомога більше уваги .

"Ми повинні підняти – ось це нове слово – хайп. Без телевізора, без інтернету хайп не виходить. Можете вважати, що це дурість, але я вважаю, що в такій страшній справі, тому що Сєнцов – це не просто Сєнцов, це ще й то, що сталося у нас з Україною, і пів-Росії підтримують це, і готові за хорошу зарплату поїхати там вбивати людей на Донбасі ", – підсумувала актриса.