театр пива

Причиною масового харчового отруєння у львівській ресторації «Театр пива «Правда» стало недотримання санітарно-гігієнічних умов.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області Олег Когут. Новину передає Корупція.інфо з посиланням на "Вголос".

З його слів, під час проведення низки лабораторних досліджень у ресторації, фахівці санепідемслужби встановили наявність умовно патогенної інфекції, яка спричинила масове харчове отруєння відвідувачів закладу.

«У продуктах ми не знайшли збудників інфекції, бо самих продуктів, з яких готували страви, вже не було. Однак перевірка закладу на дотримання санітарно-гігієнічних умов показала, що в ресторації є багато недоліків», – пояснив заступник начальника.

Олег Когут також сказав, що після перевірки лікарі провели зустріч з керівництвом ресторації, під час якої вказали на слабкі місця та обговорили подальший план дій.

«Ми пояснили керівництву «Театру пива «Правда» важливість дотримання профілактичних санітарно-гігієнічних заходів у закладі харчування. Адже вони є суттєвим фактором у запобіганні масової госпіталізації людей. Ми також рекомендували дирекції організувати виробничий контроль на всіх етапах виробничого процесу – від постачання сировини до приготування страв, провести навчання персоналу й дезінфекційні заходи приміщення, так звану «помивку». І хоча в закладі вже було проведено первинну дезінфекцію, цього замало», – підкреслив фахівець.

Проведення профілактичних заходів, на думку Когута, може зайняти від кількох днів до кількох тижнів. 

Нагадаємо, що станом на ранок 25 травня на стаціонарному лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні досі перебувають 17 осіб, з них одна дитина, які отруїлися після споживання страв у кафе. Загалом було госпіталізовано 58 осіб.