Телеведуча Маша Єфросиніна, яка після того як покинула танцювальний проект телеканалу «1 + 1» натякнула, що в шоу деякі учасники «купують любов глядачів», на своїй сторінці в Інстаграмі ведуча опублікувала відеозвернення до прихильників. 

Як відомо, багато передплатників знайшли в словах Єфросиніної про шоу, натяк на те, що інша учасниця проекту – Оксана Марченко – залишається на проекті через великі гроші. До цього висновку вони дійшли, через попередні заяви Єфросиніної, яка негативно сприйняла Марченко на проекті. У своєму відео Єфросиніна вирішила закрити питання цього конфлікту з колегою і, за її словами, «перегорнути цю сторінку її життя».

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

«Несправедливість завжди була, є і буде, – заявила Єфросиніна. – І взагалі вона – таке умовне поняття. Але те, що я знаю напевно – фальш не живе довго. Вона не вічна. Ніколи в штучній землі не проростають кущі троянд. Це все одно все тимчасово. А ось я – дуже щаслива людина. Настільки щасливе, що мені здається, що до цього проекту я навіть цього не усвідомлювала і не уявляла. Яке ж це щастя – коли тобі не потрібно купувати ілюзію любові, купувати відчуття, що тебе обожнюють, не потрібно створювати картонний замок з захоплених вигуків і криків в залі. Я вільна людина, у якого є справжнє, справжнє ваше визнання і любов. Це варто дорого».

Маша Єфросиніна також повідомила, що, всупереч традиції викладати в мережу відео бекстейджа проекту, цього разу вона цього не зробить – оскільки не може показати всю правду, а бути нечесною з шанувальниками і щось приховувати від них не хоче.

Нагадаємо, що новина про те, що Оксана Марченко візьме участь в проекті, викликала чималий резонанс серед медійників. Журналісти ТСН виступили з відкритою заявою, в якій висловили незгоду з можливою появою Марченко в проекті телеканалу.

Телеведуча Маша Єфросиніна напередодні старту проекту відкрито заявила, що до участі Оксани Марченко в проекті відноситься негативно, так як вважає, що «дружина у відповіді за дії свого чоловіка, який розхитує політичну ситуацію в країні».