У Володимира Зеленського є всі шанси виграти на президентських виборах.

Про це заявив астролог Влад Росс.

«Ще, коли було затемнення в серпні 2018 року, я заявив, що у Зеленського – найбільші шанси, а мені сказали, що я якийсь ненормальний, і це неможливо. 

У нього тоді рейтинг був максимум 3%. А я завжди говорив, що у нього буде зоряний час, і чим ближче буде ситуація до березня і до 21 квітня, тим все більше і більше зоряного часу у нього є. 

Марс буде робити в його гороскопі чіткий аспект на Юпітер, а Юпітер – це влада, успіх, вплив суспільства, і сильно виражені в його гороскопі будинок кар’єра і просування. Сама доля піднімає його вгору, і він практично для цього нічого не робить сам », – розповів астролог.

Більш того, він упевнений, що при правлінні Володимира Зеленського, Україна зможе піднятися в економічному і соціальному плані. Такий висновок Росс зробив, спираючись на прізвище відомого шоу-мена і кандидата в президенти.

«Думаю, при Зеленському може все «зацвісти», все-таки у нього в прізвища є «зелень», а долар має таке ж забарвлення, «зелень» завжди може дати якісь паростки. Знак Зеленського – Водолій, це реформаторський знак зодіаку. Він не терпить якоїсь консервації, щось, що було в минулому. У будь-якому випадку будуть зміни », – зазначив Росс.

Астролог впевнений, що Зеленський зможе швидко навчитися справлятися із завданнями лідера країни, при тому, що раніше у нього не було політичного минулого.

«Зеленський – це обличчя компанії. Він дуже швидко вчиться, Водолії взагалі дуже швидко вчаться. Потім – у нього Місяць у поєднанні з Сатурном в знаку Лева – знаку влади, управління, досягнень. 

Він природжений політик, насправді, він швидко навчиться, йому вистачить, я думаю, півроку-рік, і тоді вже точно він буде мати розуміння про ситуацію в країні », – розповів Росс.

В розмові з журналістами, астролог також оцінив шанси діючого президента залишитися на другий термін.

"У Петра Порошенка тільки один шанс. Дуже велика фальсифікація виборів, оскільки Меркурій саме 31 березня буде в цілковитому з'єднанні з Нептуном. А Меркурій – це папери, бюлетені, а Нептун – це фальсифікація, можливість обдурити народ, аж до того, що можна 2-3 мільйони чистих вкидань отримати",– заявив Влад Росс.