Нещодавно лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі одного з телеканалів заявила про те, що в Україні вже понад 20 років знищують армію, передає Корупція.Інфо

За її словами, сьогодні найголовнішим завданням є те, що потрібно створити міцну українську армію, як в європейських країнах.

Її заяву прокоментував громадський діяч і блогер Юрій Бірюков. Він зазначив, що після такої довгої промови Юлії Тимошенко виникає питання про те, хто ж це такий «негідник», який знищує нашу армію?

За його словами, сама ж Юлія Тимошенко причетна до цього.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

«Хто ж та людина, яка розчерком свого пера вирішила продати десятки літаків Міг-29? Хто ж вона, та що дозволила продаж тисяч ракет по ціні 18 тисяч грн за штуку? Хто ж дозволив продати все це? », – розповів Юрій Бірюков.

Крім цього він додав, що підпис під документами, які підтверджували продаж української військової техніки, належить на той час екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков може вести переговори про підтримку Юлії Тимошенко на президентських виборах. Таку думку висловив політолог Кирило Молчанов.

За його словами, в «Народному фронті» мало рейтингових політиків, хоча одним з них є чинний глава МВС.