За версією слідства, депутат купив гранату Ф-1 і 23 січня 2016 року, випивши, підійшов з нею до машини Lada Granta, припаркованої поруч з магазином по вулиці Цегляної міста Абдулино. – повідомляє Корупція.Інфо

У машині була 31-річна знайома депутата і двоє її дітей семи та десяти років. Чоловік привів гранату в дію, але та розірвалася у нього в руках велика частина осколків потрапила в машину і паркан неподалік. Жінка та дитина отримали легкі осколкові поранення.

В Оренбурзькій області Абдулинский районний суд визнав 57-річного депутата місцевої Ради депутатів винним у спробі підірвати гранатою свою кохану та її малолітніх дітей. Чоловік засуджений до 10 років у колонії суворого режиму, повідомляє прес-служба обласного управління Слідчого комітету.

Як уточнює «Інтерфакс», жінка, яку намагався вбити депутат, раніше жила з ним разом. За даними видання «Блокнот», мова йде про депутата Фанисе Гайнуллине.

Затриманому пред'явлено звинувачення в незаконному зберіганні боєприпасів (частина 1 статті 222 КК РФ), у замаху на вбивство двох і більше осіб, вчинене щодо малолітніх загальнонебезпечним способом (частина 3 статті 30, пункти «а», «в», «е» частини 2 статті 105 КК) і умисне пошкодження майна (частина 2 статті 167 КК). Суд визнав його винним за всіма пунктами звинувачення.