путін 2

Американський експерт читання по обличчях, автор книг «Емоціономіка» і «Тіло правди» Ден Хілл проаналізував найбільш часті вирази обличчя російського лідера Володимира Путіна. Вони, за його словами, свідчать про первісні емоції, які і визначають подальші дії глави країни.

Новину повідомляє агентство Reuters, передає Корупція.Інфо

Хілл аналізує висловлювання різних політиків про своє враження від зустрічей в Володимиром Путіним і зіставляє їх з деталями свого аналізу фізіономії Володимира Путіна. Так, сенатор Джон Маккейн якось пожартував, що заглянувши в очі Путіна, побачив там тільки три речі – «К», «Г» і «Б», натякаючи на минуле лідера. Однак, за словами Хілла, у Путіна відсутнє те, що повинно бути притаманне справжньому агенту розвідслужб, – непроникний погляд.

У погляді Путіна можна багато прочитати, насправді, вважає Хілл. Наприклад, одна з найбільш частих емоцій на його обличчі – злість або гнів. При цьому очі його звужуються і вираз обличчя стає агресивним. Такий погляд говорить про готовність напасти, наприклад, на Україну чи Грузію, або ж опозицію в Росії, стверджує Хілл.

Гнів в очах Путіна свідчить також і про бажання контролювати своє життя і направляти свою долю, що сприймається Президентом РФ як успіх. Цьому можуть перешкодити певні бар'єри, які тільки ще більше розгнівають цю людину.

Друга найбільш часта емоція, яку Хілл читає на фізіономії лідера РФ, – страх, що виявляє себе високо піднятими бровами і широко розтягнутими губами. Ця емоція частенько позначається на політиці Росії в галузі міжнародних та інших відносин. Путін глибоко відчуває необхідність захищати себе і свою країну від побаченої їм небезпеки.

І якщо страх зазвичай паралізує людину, то у Путіна він поєднується зі злістю, а це означає, що він зробить все можливе, щоб вижити. Це поєднання і дає йому ту необхідну впевненість у собі, щоб нерахуватися в боротьбі за виживання з можливими негативними наслідками.

Менш часта, але все ж нерідко помітна емоція на обличчі Путіна – і презирство. На думку Хілла, презирлива посмішка особливо часто з'являється на обличчі президента РФ відносно Барака Обами і його політики.

Нагадаємо, «Найважливіші рішення Путін приймає на рівні інстинктів, головний з яких – інстинкт самозбереження – диктує йому життєву необхідність утриматися на «троні» до кінця. Він одержимий проблемою особистої безпеки майже на тваринному рівні. На цьому ж рівні Путін цінує своє життя. Загрози йому, коханому (найчастіше уявні), Путін сприймає екзальтовано, до істерики», – вважає його колишній однокурсник Юрій Швець.