Туроператор одноосібно змінив умови договору, а клієнтку просто поставив перед фактом, передає Корупція.Інфо

Поплуряне: Сльози щастя на очах: повідомили дату завершення війни на Донбасі, ніхто не очікував такого швидкого фіналу

Відомий український туроператор Coral Travel виявився в епіцентрі скандалу. Компанія без згоди своїх клієнтів порушила оплачений договір і пересилила їх в інший готель, але при цьому відмовившись повернути гроші.

Про це повідомив економіст Тарас Козак в Facebook. Він розповів, що одна з клієнток їхала на відпочинок зі своїми внуками і спеціально вибрала готель з безліччю дитячих розваг.

Але за два дні до відправлення, в компанії заявили, що її поселять в інший готель. Жінка ж оплатила всю суму за заздалегідь підписаною угодою.

"На купці лежали новенькі паспорти, квитки на літак, ваучери від Coral Travel на поселення в бажаний готель, як раптом за два дні до вильоту, в п'ятницю ввечері, телефонний дзвінок від агента Coral Travel Ukraine: – Ми вас переселяємо в інший готель! – як? Ви не маєте права змінювати готель без нашої згоди! Нас не влаштовує інший готель – там немає дитячих розваг, замість них безлімітний безкоштовний алкоголь! – Пишіть скаргу, куди хочете! А якщо не влаштовує – повернемо вам гроші! " – передав розмову з турагентом Козак.

Жінка, за його словами, все ж полетіла до Туреччини, сподіваючись, що це була помилка і агентство все виправить. Але по прибуттю в Анталію у них забрали ваучери і поставили перед фактом: або заселятися в новий готель або повертатися в Україну і вирішувати питання з агентом в Україні. Представник компанії раптово зник і туристці довелося з дітьми "поселятися в алкогольний рай".

У CoralTravel порадили клієнтам уважно читати договори з турагентствами, перш ніж їх підписувати. Представники назвали цей інцидент з туристкою "форс-мажором". Зрештою туроператор пообіцяв перевірити інформацію і попросив надати інформацію по ваучеру.