Про подію розповів сам танцюрист в ролику на власній сторінці в Instagram.

Популярний столичний хореограф Влад Яма став в Одесі жертвою пограбування.  Як стало відомо, у нього з автомобіля познімали дзеркала.

Повідомив про цей сумний інцидент сам Влад Яма в своєму мікроблозі Instagram.  Танцівник приголомшив своїм звісткою шанувальників.

Сьогодні о третій годині ночі з його машини, припаркованої біля будинку номер 55 по вулиці Успенській, зняли дзеркала.  На лобовому склі залишили записку з номером телефону.  Влад звернувся до всіх, хто його читає, з проханням допомогти знайти злодюжок або вкрадені деталі авто.  У коментарях прихильники висловили співчуття і відзначили, що в Одесі такі випадки – не рідкість.

Хореограф в такий спосіб підписав публікацію: "Друзі, мені часто пропонували допомогу в Одесі, і ось зараз можна допомогти. Сьогодні о 3:10 ночі на вулиці Успенської 55, з машини зняли дзеркала. Велике прохання – повернути. Або повернути умільців, краще без рук  ".

Також зазначено, що зловмисники залишили записку з номером телефону, щоб власник дзеркал міг повернути викрадене за грошову винагороду.