У п'ятницю, 22 червня, телевізійний канал "112 Україна" різко зник з ефіру. Лише через 30 хвилин вдалося налагодити технічне мовлення (транслюються запис передач, а не прямий ефір), передає Корупція.Інфо

Як повідомляє "Страна", на телеканалі розповіли, що з ранку до них приходила з перевіркою пожежна служба. А потім несподівано відімкнувся кабель, який мав будинок, і одночасно вийшов з ладу дизель-генератор.

Популярне: "Можна піднімати мінімальну зарплату вже сьогодні!": Рева озвучив нечувану суму

На телеканалі стверджують, що не вірять в такий ланцюг збігів і пов'язують НП з політичним тиском. Раніше телеканал звинувачували з боку провладних сил в "антиукраїнській пропаганді" через прозвучали в ефірі заяв нардепа Мураєва про Сенцова. А народний депутат від фракції "Народний фронт" Сергій Висоцький на засіданні комітету з питань свободи слова в минулу середу заявив про необхідність "знищити" "антиукраїнські телеканали". У тому числі і 112.

"Крім того, в останні два дні йшла ддос-атака на мережу телеканалу. А сьогодні вранці несподівано подзвонили від власника будівлі і вимагали покинути приміщення", – розповіли представники каналу.

Протягом півгодини фахівці все ж зуміли налагодити подачу сигналу в запису. Зараз вирішують питання з доставкою джерела автономного енергопостачання, щоб відновити прямий ефір.