рос
«Армію Новоросії» координує Генеральний штаб ЗС РФ в особі 12 командування резерву (Крез) Південного військового округу Збройних сил Російської Федерації. Зокрема загальним координатором від Міністерства оборони РФ є Головнокомандувач СВ ЗС РФ генерал-полковник Олег Салюков. «Другою особою» є генерал-лейтенант Сергій Соломатін.

Про це повідомляє журналіст Олексій Платонов спеціально для ресурсу InformNapalm, передає Корупція.інфо з посиланням на «Преса України».

«З метою організації взаємодії між Генеральним штабом ЗС РФ, 12 командуванням резерву та командуванням «Армії Новоросії» в Міністерстві оборони РФ створено оперативну групу, яка постійно знаходиться в м. Ростов-на-Дону і надає практичну допомогу військовому керівництву ДНР/ЛНР в плануванні застосування та управління оперативним угрупованням військ «Армії Новоросії», а також підрозділів ЗС РФ, які знаходяться на сході України», – розповідає Платонов.

Журналіст також представив орієнтовну схему управління і координування збройних формувань самопроголошених республік.

ц1

Олексій Платонов надає громадськості імена конкретних офіційних осіб Збройних сил РФ, які, на його думку, координують збройні сили бойовиків. Згідно з його даними, загальним координатором по лінії МО РФ є Головнокомандувач СВ ЗС РФ генерал-полковник Салюков Олег Леонідович.

ц2

Координатор – генерал-лейтенант Соломатін Сергій Віталійович (ЗС РФ).

ц3

Радник-координатор 2 АК «ЛНР»: генерал-майор Юдін Сергій Сергійович (ВС РФ)

ц4

Платонов в деталях описує схему координації та управління російськими військовими збройних сил бойовиків. Оперативні групи при 1 АК «ЛНР» і 2 АК «ДНР» створені для того, щоб оперативно інформувати військово-політичне керівництво РФ про всі важливі події, хід проведення операцій і про оцінку загальної ситуації на окупованих територіях. Командири армійських корпусів готують узагальнену доповідь і передають її на оперативну групу МО РФ при 12 командуванні резерву ЮВО (Ростов-на-Дону).

«На посадах командирів бригад або їх радників знаходяться штатні офіцери ЗС РФ. Організаційно-штатна структура бригад, в цілому, аналогічна ЗС РФ. Таким чином, зазначені посадові особи ЗС РФ при органах управління незаконних збройних формувань «ДНР» і «ЛНР» беруть фактичну участь в діяльності структур, які визнані терористичними організаціями. Тим самим вони стають об'єктом для висунення їм звинувачень у злочинах проти людства і участь у терористичній діяльності», – доводить Олексій Платонов.