У наслідок природної катастрофи, сталася трагедія, яка забрала життя чотирьох людей. В італійському регіоні Калабрія стався зсув, в результаті якого загинули чотири людини, серед них – відомий бізнесмен.


Медики, які прибули на місце події, нічого не змогли зробити, крім як констатувати смерть людей, про це повідомляє агентство ANSA.

“Вчора ввечері (28 жовтня. – Ред.) В результаті зсуву під час виконання робіт з ремонту каналізації, пошкодженої через погану погоду, стався зсув ґрунту”, – йдеться в повідомленні.

Серед загиблих виявився відомий підприємець у сфері охорони здоров’я Массімо Мореллі.

Підприємець Массімо Мореллі разом з групою робітників проводив роботи в своєму маєтку Сант-Андре по підключенню каналізації. Але несподівано всіх поглинула земля, вибратися ніхто не зумів. Загиблі: Массімо Мореллі (59 років), Санто Бруно (53 роки), Луїджі Енніо Колачіно (45 років), Маріо Крістофарі (49 років).

 

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Розслідування причин трагедії здійснює управління поліції Ізола-ді-Капо-Ріццуто.
 
Варто нагадати, що раніше повідомлялося, що у курортному селищі Санжейка Одеської області стався масштабний зсув. Величезний шматок землі загрожує обрушитися прямо на прибережну зону.

В райдержадміністрації Овідіопольського району уточнили, що в селищі обвалився майже кілометрову ділянку схилу. Також на YouTube опублікували відео з місця НП.

В даний час вирішується питання про огорожі небезпечної території та подальшому плані дій, так як є присутнім ризик збільшення площі зсуву. Загрози для обвалення будівель поки немає.