Український телеведучий Сергій Притула, якйи цього літа поділився сімейними фото з відпочинку, зробив несподіване зізнання в ефірі розважального шоу одного з національних каналів. Комік зізнався, що одного разу його звільнили через сексуальне домагання.

За словами Сергія Притули, стався неприємний випадок в 2000 році. Тоді артист відправився на роботу до Великобританії, де влаштувався офіціантом на кіностудії, неподалік від Лондона.

"2000 рік. Я на заробітках в Лондоні. Працював я в 12 милях від столиці Англії на кіностудії офіціантом … На роздачі пасти була іспанка. Вона навчила мене говорити "te quiero" (люблю тебе – ред.) і "amore mio" (моя любов). Якось я всі ті слова сказав, на що вона почала верещати, як скажена: "Зупинися". через три хвилини до мене підходить головний менеджер і звільняє за сексуальні домагання", – зізнався Сергій Притула.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Нагадаємо, що Сергій Притула відомий український телеведучий та шоу-мен. Зірка не одноразово висловлувала власну думку про тих чи інших політиків, та Сергій завжди тримає себе стиримано і розумно по відношенню до нардепів. Також, Тернопільський сірий є волонтером і допомагає хлопцям, що захищають нашу Батьківщину.