Правоохоронці перевіряють, чи причетний Філімоненко до журналістської діяльності. 
У прокуратурі міста Києва пояснили, чому була змінена статті у 
Шабуніну оголосили підозру у побитті блогера, передає Корупція.Інфо.

Популярне: 
Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах


повідомленні про підозру керівнику Центру протидії корупції Віталію Шабуніну у зв'язку із завдання тілесних ушкоджень блогеру Всеволоду Філімоненку. 

У ЦПК ще вчора, 15 серпня, повідомляли, що Шабуніну інкримінують  ч. 2 ст. 345-1 – "погроза або насильство щодо журналіста". За такі дії  у разі доведення вини загрожує покарання до 5 років позбавлення волі. Натомість підозру Шабуніну оголосили за статтею 122 Кримінального кодексу "Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження", максимальне покарання за якої – до трьох років обмеження волі.

У прокуратурі наголосили, що отримували звернення щодо невідповідності Філімоненка статусу журналіста, тому статтю у підозрі змінили."Разом з тим, враховуючи звернення до правоохоронних органів представників ЗМІ та громадськості щодо невідповідності потерпілого статусу журналіста, стаття щодо заподіяння тілесних ушкоджень у зв'язку здійсненням ним професійної діяльності наразі не інкримінується. Інформація про причетність потерпілого до журналістської діяльності, а також мотивів нанесення тілесних ушкоджень, буде ретельно перевірена, після чого прийняте відповідне процесуальне рішення", – вказується у повідомленні столичної прокуратури.

Керівнику Центру протидії корупції вручили повістку троє військових у супроводі молодиків з камерою
керівнику Центру протидії корупції вручили повістку троє військових у супроводі молодиків з камерою. Водночас Шабунін запевнив, що є непридатним до служби за станом здоров'я, а виклик до військкомату організував один із чиновників. Після цього антикорупціонер прийшов до Дніпровського військкомату у Києві, щоб з'ясувати, чому він отримав повістку. Біля будівлі у нього виникла словесна перепалка з активістом-блогером з Луганщини Всеволодом Філімоненком, який згодом 

Керівника Центру протидії корупції після сутичок під військкоматом відвезли до лікарні