Жінка взялася за купівлю тепловізорів для українських вояків. Родичам хлопців сказала, що придбає прилади за нижчою ціною, ніж у спецмагазині і сама відвезе їх на передову. Проте обіцяного бійці досі не отримали. Повертати ж гроші волонтерка не поспішає, мовляв, нині на Сході є нагальніші проблеми.

Родичі бійців Національної гвардії, разом з небайдужими, зібрали гроші на тепловізори і передали їх Аллі Борисенко. Втім, активістка два місяці розповідала їм, що тепловізори з дня на день повинні доставити, допоки родичі не почали вимагати у неї повернення коштів.

«Коли ми через два дні з нею зустрілися, вона сказала: вибачте, в мене грошей таких немає. Я вам кину на рахунок пенсію дитини. І кидає мені на рахунок тисячу гривень. Я сказала, мені не треба пенсії дитини, мені віддайте мої гроші, які я збирала по копійці», – розповідає мама бійця Нацгвардії Інна Іващук.

Відтак, родичі бійців Нацгвардії написали на волонтерку заяву до правоохоронців. Ті, у свою чергу, відкрили кримінальне провадження, інкримінуючи Аллі Борисенко шахрайство. Втім, слідчі досі не можуть почати роботу, бо підозрювана постійно у зоні АТО.

У таку ж халепу потрапили і тернопільські самооборонівці. Своїм харківським побратимам вони також порадили волонтерку Аллу Борисенко. У липні одразу на три тепловізори харків`яни переказали на рахунок жінки 50 тисяч гривень авансу. І також нічого не отримали. Зараз активісти готуються написати на волонтерку заяву у правоохоронні органи.

 

Джерело: ZIK

Тим часом Алла Борисенко запевняє, що вирішить проблему з тепловізорами, як тільки  звільниться від клопотів з обміном полонених.