У понеділок, 29 квітня, з'явилася інформація про те, що за останні дні найближче оточення Петра Порошенка сфабрикувало кілька фейкових новин про Володимира Зеленського. Про це повідомляє Telegram-канал "Команда Зеленського".

Підкреслюється, що фейк підхопили не лише українські ЗМІ, але й російські.

"Це наштовхує на висновок про тісну співпрацю близького кола Порошенка з російськими медіа з метою дискредитації новообраного президента України", – сказано в повідомленні.

"Зокрема, нардеп від БПП Володимир Ар'єв, який раніше назвав Зеленського наркоманом на своїх сторінках у соціальних мережах, і який, до речі, особисто стикався з європейськими правоохоронними органами по контрабанді наркотиків. Тепер повідомив про те, що на відпочинку в Туреччині поруч з Володимиром Зеленським під час приготування шашлику був помічений німецький політик Грегор Гізі (йдеться про лідера "лівих" сил в німецькому Бундестазі, який лобіює інтереси Росії в ПАРЄ у питаннях санкцій проти РФ). Потім з'ясувалося, що поруч із Зеленським був працівник турецького ресторану, кухар Фірат. Ар'єв оновив свій Facebook-пост і навіть вибачився, але його неправдиве повідомлення набуло поширення в ЗМІ".

 Пізніше пішла хвиля дезінформації про відпочинок Зеленського на 40-метровій яхті Коломойського і його зустрічі і переговори з представниками Суркова, Медведчука.

"Першоджерелом цього став російський Telegram канал "Незигарь". І знову ця брехня отримала розголос серед відданих шанувальників ще чинного гаранта Конституції. Під час короткотермінового відпочинку Володимира Зеленського на закриту територію готелю пробралися журналісти телеканалу "Росія", які представилися гостями готелю, відверто збрехавши, і навіть сфотографувалися з Володимиром Зеленським, а потім намагалися організувати провокацію".

 У ЗеКоманді відзначили, що "відповідальність неминуча".

"Адже короткостроковий і досить неспокійний відпочинок Зеленського вже завершився. Він повертається до справ. Для деяких вони можуть стати кримінальними".

Варто  додати і те, що Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, обрана від БПП, дорікнула переможцю виборів президента Володимиру Зеленському, що він до оголошення результатів виборів полетів до Туреччини з дітьми, проте Мережа відразу поставила на місце першого спікера, нагадавши про всі "шикарні" відпочинки офіційних обличчь країни.