В офісі «Європейської солідарності» на Лаврській ухвалили рішення максимально розкручувати «вугільну» справу щодо держзради. Петро Порошенко має стати щось на кшталт «політарештанта №1», як свого часу Юлія Тимошенко для режиму Януковича.

Пише телеграм-канал Вертикаль.

Технологи Порошенка вирішили навмисне посилювати конфлікт свого «вождя» із силовими структурами. Тому, наприклад, сам Петро Порошенко на допит 23 грудня ГБР не прийде і буде закордоном як мінімум до 10-х чисел січня, щоб дочекатися оголошення у всеукраїнський розшук.

Період після новорічних свят для повернення в Україну технологами ЄС обраний спеціально ще й для того, щоб у разі чого можна було мобілізувати прихильників Порошенка для стихійних вуличних акцій.

Щоб сценарій спрацював, підготовкою потрібно планомірно займатись усі наступні три тижні. Для «посилення ефекту» Порошенко та його люди використовуватимуть не лише свої «рупори» – «Прямий» та «5 канал», а також медіаресурси олігарха Ахметова. Про це вже є домовленості. І там світяться Луценко із Турчиновим.

Канали «Україна 24» (Ахметов) та «НАШ» (Мураєв/Ахметов) почали захищати Порошенка — яка «неочікуваність» . Коментує ситуацію блогер Євген Прокопишин.

Так лише за останні 30 хвилин я уже побачив 5 публікацій на захист Порошенка: на «Україна 24» прямо кричать, що «Порошенко ні в чому не винен, це агонія Зеленського, Порошенко переможе і стане знову президентом» і тд, а на каналі «НАШ» пускають всяких «експертів», які несуть всяку маячню,  типу «зам генпрокурора не може підписувати підозру депутату» – звісно що не може, а т.в.о. генпрокурора може, яким він і є зараз, поки Венедіктова у відпустці. А Макс Назаров  пішов ще далі і заявив, що «Д/ЛНР нормальні організації, ніякі вони не терористичні, ДБР каже що вони терористи, а це не так» — агент ФСБ остаточно спалився.

Рашенки, як ви поясните те, що вашого пахана захищають проросійські ТОП-персони на своїх каналах?

Як ми згадували раніше, Євген Прокопишин вже коментував резонансні заяви одного з адвокатів гетьмана – Іллі Новікова. Далі передаємо в оригіналі.

Адвокат Порошенка Ілля Новіков (до речі громадянин РФ) підтвердив, що Порошенко купував вугілля у російських бойовиків на Донбасі — молодець, хороший адвокат, тільки не Порошенка, а Українського Народу.

НОВІКОВ: – «Для початку треба розуміти, що слідство починали з великим ентузіазмом, відштовхуючись від слів із “плівок Медведчука” про перевезення грошей у ДНР. На той момент у них явно була ідея, що раз Медведчук говорить телефоном, що хтось кудись віз гроші, то ці гроші вони вкрали вдвох з Порошенка і поділили. Дуже швидко, ще цього літа, з’ясувалося, що йшлося про легальну і єдино на той момент можливу схему поставки вугілля з держшахт з окупованих територій, оскільки вугілля постачалося за мінімальною ціною і йшло прямо на станції. І що Порошенко там взагалі ні в якому вигляді немає, оскільки все це компетенція Кабміну»

Ще з цієї заяви я би виділив те, що Порошенко фактично здав Уряд Яценюка, і тепер може уже Яценюк починати давати свідчення проти Порошенка, раз той почав перекидати все на нього.

Ще з цікавого, що він сьогодні наговорив:

«Ви пам’ятаєте ситуацію минулої п’ятниці, коли якісь люди, які охороні п’ятого Президента сказали, що вони блогери, спробували вручити йому повістку. Повістка була написана криво, вона не мала законної сили»

«Я собі цю історію називаю олів’є-гейт. Це – скандал. Це справді державний переворот. Коли говорили про державний переворот 1 грудня, то був фейк, але державний переворот 20 грудня – це реальність»