Повну відповідальність за прірву між українцями й росіянами несе Володимир Путін, який розв’язав збройний напад.

Про це глава МЗС України Дмитро Кулеба повідомив у Твіттері.

“Українці та росіяни — два різних народи. Ми могли б жити у дусі добросусідства, але у 2014 РФ напала на Україну, вбила тисячі людей і відхопила шматок території. Повну відповідальність за провалля між українцями і росіянами несе Владімір Путін, який розв’язав агресію”, – зазначив міністр.

Також Кулеба нагадав, що корінні народи України — це кримські татари, кримчаки, караїми. Росіяни — національна меншина, права якої захищені Конституцією на рівні з іншими. Вони не можуть бути корінним народом, бо мають власну державу. Альтернативні вигадки — це класика російських маніпуляцій.

“Коли Путін заводить стару пісню про “зовнішнє управління”, це означає лише одне: він мріє, щоб питання України вирішувалися в Москві. Позиція Президента Володимира Зеленського і воля українського народу чітка: це наша країна і ніхто не буде вирішувати нашу долю крім нас самих”, – додав глава МЗС.


Нагадаємо, сьогодні президент країни-агресора Володимир Путін розповів, чому Україна не входить в список недружніх країн.

Як інформує Інтерфакс, Путін  під час “Прямої лінії” заявив, що не вважає український народ недружнім.

За його словами, “єдиний руський народ завжди намагалися роздрібнити”. 

“Ми єдине ціле, а сьогоднішнє керівництво України до нас вочевидь недружнє”, – зазначив Путін.

На думку Путіна, Зеленський “віддав країну під повне зовнішнє управління Вашингтона і частково.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.