Волинський чиновник півроку тому відправив свою доньку народжувати в ДНР, бо там безкоштовні пологи, принаймні так він пояснив журналістам.

Мова йде про керівника Державного Підприємства Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області Ігоря Свиридова. Справа в тому, що Ігор Свиридов сам родом з Донеччини. Але зараз він опинився на Волині в команді голови Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка.

Чиновник схоже не звик до уваги журналістів, і боляче сприймає коли його ідентифікують з малою батьківщиною Донеччиною, каже, що таким чином українців ділять на правих та лівих. Відтак журналістів він назвав сепаратистами і забажав вибачень.

Волинських журналістів, без погодження ОДА, тепер не пускають до приміщення. Але ці правила не для всіх.

В приймальні кабінету чиновника, а саме керівника Державного Підприємства Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області Ігоря Свиридова, невідомі чоловіки намагались перешкоджати роботі журналістів.

Нагадаємо, про те, як фірма з донецьким корінням “Данко” ремонтує волинські дороги ми вже повідомляли неодноразово. Також показували їхню роботу в селі Лище Луцького району. Тоді саме в розпал ремонту і побачили, що дорожні будівельники фірми “Данко” кладуть асфальт просто в болото. Деякі болотні ями вони так і не встигли засипати асфальтом.

Відзначимо, що українці в коментарях під сюжетом про чиновника обурються, оскільки не розуміють як такий “сепаратист”, дочка якого народжувала в ДНР ще досі на посаді. Українці закликають президента Зеленського негайно відреагувати.