Суспільство та, особливо, журналісти вимагають від правоохоронців якнайшвидшого покарання усіх винних у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час зустрічі із правоохоронцями, яку транслював телеканал ZIK.

Він наголосив на необхідності якнайшвидше покарати винних у гучних вбивствах, що протягом останніх кілька років відбувались в Україні.

«Ми хочемо, щоб всіх вбивць було покарано», – підкреслив Зеленський.

Він зазначив: це не лише його вимагає, а й запит громадськості та ЗМІ.

«Я як президент суспільства – ми всі, особливо, журналісти, адже це – їхній колега, хочемо отримати всю інформацію, яка в нас є, і допомогти у вирішенню цього питання», – заявив Володимир Зеленський. 

Голова Національної поліції Сергій Князєв стверджує, що слідство у справі вбивства журналіста Павла Шеремета має перспективні напрямки, але ця інформація є таємною.

"Пане президенте, на теперішній час Національна поліція має ряд перспективних напрямів щодо розкриття вбивства Павла Шеремета. Враховуючи, що ця інформація має обмежений доступ і знаходиться в активній фазі, готовий вам доповісти особисто. На це я отримав сьогодні дозвіл слідчого".

Представивши публічну доповідь, у якій здебільшого пролунала вже озвучена раніше інформація, Князєв із Зеленським пішли в інше приміщення для озвучення іформації з обмеженим доступом.

Після цього, Зеленський та Князєв, виступили перед журналістами.

Президент Зеленський впевнений у позитивному результаті розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Його заява пролунала після доповіді голови Національної поліції України Сергія Князєва про хід розслідування злочину.

«Із того, що я побачив, не можу казати, в який термін, але я думаю, що в нас із вами буде результат. І, дійсно, ми знайдемо… Поліція, до них долучаться прокуратура і СБУ, допоможуть закінчити цю справу. І людей, які вчинили вбивство, буде знайдено», – сказав Зеленський.

Окрім того, президент Володимир Зеленський заявив, що заступника глави Офісу президента Руслана Рябошапку розглядають як кандидата на посаду генерального прокурора.

«Може бути, це один з варіантів, один з претендентів. З самого початку моєї президентської кампанії я говорив, що Рябошапка крутий фахівець, я бачу його одним з претендентів», — сказав президент.

Глава держави наголосив, що Україні потрібен новий генпрокурор. Він також додав, що запрошував чинного генпрокурора Юрія Луценка на брифінг, проте він у відпустці.

"Коли побачите те, що я бачив, дуже багато зроблено для результату. Ще хотів би бачити генпрокурора, але відпустка – так відпустка", – додав Зеленський і зазначив цією справою буде займатись вже новий прокурор та СБУ.