Овдовіла блогер-мільйонник Софія Стужук присвятила своєму чоловікові зворушливі прощальні слова. Багатодітного батька і бодібілдера Дмитра Стужука не стало у п’ятницю, 16 жовтня – організм не впорався з ускладненнями на тлі коронавірусу.

У свій профіль в Instagram вдова блогера виклала загальне фото з чоловіком і дітьми. У коментарі до нього вона написала слова подяки дружину і попрощалася з ним.

«Я прийшла до тебе маленькою 19-річною Сонечкою, а пішла дорослою і незалежною Софією Стужук. Так, у нас не склалися стосунки. Так, було багато проблем. Але ці відносини дали так багато нам. Ми стільки всього з тобою прожили і пережили. Ти був поруч і в горі і в радості. Ти навчив мене так багато чому.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Sofia Stuzhuk (@sofia_stuzhuk)

Я на все життя залишуся тобі вдячна за наших трьох прекрасних дітей. За весь безцінний досвід. І за те, ким я з тобою стала.

Ти зустрів мене зовсім юною. Звичайним 19-річним дівчиськом, студенткою 2-го курсу. Полюбив мене, як умів. Забрав до себе і дбав так, як умів. Ти дав так багато мені уроків.

Я з тобою зросла. Я з тобою стала мамою трьох прекрасних дітей і навіть одного небесного. Я з тобою навчилася приймати важливі рішення. Я з тобою навчилася бути дорослою і незалежною. Я з тобою стала самодостатньою. Я з тобою знайшла свої травми і болю. Я знайшла над чим працювати. Я знайшла точки зростання. Я трансформувалася божевільно. Я стала Софією Стужук.

Я постійно придумувала щось нове і змінювала думку з мільйон разів, а ти все приймав. На будь-який мій рух ти погоджувався в основному з ентузіазмом. Завжди підтримував будь-які мої ідеї, завжди вислуховував, прислухався і намагався зрозуміти. Ти був зі мною в найскладніші і найпрекрасніші моменти мого життя.

Ми з тобою прожили найпрекрасніший досвід на світлі народження наших дітей. І твоя підтримка була безцінна. Так, ти ніколи не дружив з камерою і сам мені про це говорив. Але в житті ти завжди направляв мене і часто давав мені потрібні і мудрі поради. За нашими плечима залишилися 6 років повних подій. Десятки подорожей, купа емоцій.

Господи, як же мені гірко, що ти не прислухався до мене з приводу здоров’я. Але ми завжди поважали вибори один одного. Ми вже більше не були разом, але від цього мені боляче не менше.

Мені так шкода. Мені дуже шкода.

Дякую тобі за все, важливий мій чоловік, мій головний учитель, мій провідник, батько моїх дітей. Ти наш ангел-хранитель і твоя любов завжди буде оберігати наших янголят. Як же боляче усвідомлювати. Світла тобі пам’ять, Діма Стужук “, – написала колишня дружина блогера.

Раніше в своєму останньому пості в Instagram Дмитро Стужук написав, що не вірив в коронавірус, поки не захворів сам. Про це раніше заявляла і його дружина, яка писала про те, що небезпека цієї хвороби «явно перебільшена».