Юрій Луценко із своєю дружиною приїжджали в Росію до Надії Савченко, фотографувались з нею, навіть заходили в зал суду, проте відразу ж вийшли. Те, що це був звичайний піар, відразу ж було помітно і зрозуміло, передає Корупція.Інфо.

Про це в ефірі телеканалу ZIK розповіла мати Надії Савченко Марія.

Популярне: "Навіть Григорович ох**ває від такої х**ні": Нове "спальне" фото Штепи приголомшило українців

«Я не здивована Юрієм Луценком, він людина без юридичної освіти. Тому він відробляє Петру Порошенку за те, що той поставив його, неграмотного, без жодного розуміння системи Генпрокурором. Він змушений Петру Олексійовичу відробляти», – переконана Марія Савченко.

Окрім цього вона пригадала, як перекручували Конституцію, аби Юрій Луценко зміг очолити Генеральну прокуратуру без юридичної освіти.

«А тепер він ганьбить і Петра Порошенка, і самого себе, і всіх українців. А його дружина вже запевнила, що братиме не красою, а розумом. Але де ж там розум? Якщо б її чоловік не був Генпрокурором, то де була б вона?», – запитує Марія Савченко.

Проте, наголосила вона, свого часу на Надії встигли попіаритись усі, та ж Ірина Луценко приїжджала до неї, коли вона була в російському полоні.

«Вони приїжджали, аби просто сфотографуватись. Приїхали, побули дві години, лише зайшли в зал суду і вийшли, бо їх літак вже відлітав. Це був звичайний піар, я це все бачила і розуміла», – каже Марія Савченко.

А зараз, за її словами, ті, хто піарився на Надії Савченко, хочуть її судити.

«Не кожен чоловік витримав би те, що пережила Надя. Вона зроблена з такого матеріалу, що я навіть не знаю, як його назвати. Вона витримала це все і продовжує це робити далі. Але нічого, я думаю, що наш народ переможе», – наголосила Марія Савченко.