Спікер парламенту Дмитро Разумков прокоментував чутки з приводу відставки Кабінету міністрів. Він запевнив, що не отримував жодних пропозицій з цього питання.

Про це глава Верховної ради розповів під час брифінгу.

Він підкреслив, що працює досить ефективно з представниками уряду і прем’єр-міністром.

“Станом на сьогодні будь-яких заяв з боку більшості я таких пропозицій не чув, а тим більше – не бачив їх в документальному вигляді”, – сказав Разумков.

Раніше, народний депутат України від фракції “Слуга народу” Данило Гетманцев заявив, що відставка чинного прем’єр-міністра Дениса Шмигаля колись відбудеться точно, але у фракції “Слуга народу” питання щодо відставки керівника уряду сьогодні взагалі не обговорюється.

“Відставка прем’єр-міністра колись відбудеться точно. Я не переконаний, що це відбудеться весною. На фракції питання щодо відставки прем’єр-міністра сьогодні взагалі не обговорюється. Не обговорюється і питання про відставку уряду в цілому. Мені здається, що той період часу, який провів прем’єр у кріслі і весь Кабінет Міністрів пропрацював, він є безпрецедентним і не дозволяє нам об’єктивно оцінити їхній результат”, – заявив Данило Гетманцев.

Політик підкреслив, що чинний Кабмін демонструє не лише поразки, а й численні перемоги. Це, зокрема, зменшення захворюваності на коронавірус, збільшення ліжкомісць для хворих на COVID-19, стан справ на митниці, податкові надходження від Державної податкової служби та інші.