Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що питання перебування на посаді міністра охорони здоров’я Максима Степанова залежатиме від результативності його роботи, яку оцінять президент, прем’єр-міністр і Верховна Рада.

“Тривалість перебування на посадах тієї чи іншої людини, зокрема і Максима Степанова, залежить лише від результативності роботи, від того, чи вдалося подолати кризові явища. З огляду на конфігурацію нашої політичної системи, такі висновки можуть зробити тільки спільно – парламентська більшість, прем’єр міністр і президент”, – заявив Подоляк у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

Своєю чергою, народна депутатка Ірина Верещук від фракції “Слуга народу” заявила, що депутатська фракція “Слуга народу” не розглядає в найближчій перспективі питання відставки Максима Степанова з посади міністра охорони здоров’я України.

“На фракції таких розмов не було (рішень фракції про відставку Степанова – ред). Тобто десь кулуарно ми розмовляємо, критикуємо, покладаємо відповідальність – все це є. Але так, щоб ми говорили про заміну міністра охорони здоров’я, хоча б у найближчій перспективі, то так питання не стоїть”, – сказала Верещук в ефірі “4 каналу”.

Як повідомлялося, раніше народний депутат із фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі повідомив, що Офіс президента має намір у четвер відправити міністра охорони здоров’я Максима Степанова у відставку на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради.

Окрім того, вракція “Голос” продовжує збирати підписи за проведення позачергового засідання Верховної ради, на якому має бути розглянуте питання про звільнення міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Про це заявила лідер партії “Голос” Кіра Рудик в кулуарах парламенту.

“За тиждень буде рік, як ми збираємо підписи, щоб Степанов пішов у відставку. Це питання перезріло. Не може на посаді перебувати людина, яка недбало виконує свої обов’язки. Некомпетентність міністра зашкалює. Хочеться вірити, що монобільшості, яка несе відповідальність за роботу Степанова, вдасться виправити власну помилку та надати голоси за його звільнення. Наша фракція очікує, що після звільнення Степанова, потенційний кандидат на посаду міністра пройде співбесіду зі всіма фракціями у парламенті”, – наголосила Кіра Рудик.