Кабінет міністрів звільнив з посади т.в.о. голови Державної митної служби Андрія Павловського і призначив на його місце Євгена Єнтіса.

Як повідомляє “Урядовий портал”, відповідне рішення уряд ухвалив на позачерговому засіданні в четвер, 22 жовтня.

Уряд визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове виконання обов’язків Голови Державної митної служби України Андрієм Павловським і прийняв розпорядження про звільнення Андрія Павловського з посади заступника Голови Державної митної служби України.

Разом з цим тимчасове виконання обов’язків Голови Державної митної служби України покладено на заступника Голови Державної митної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євгена Єнтіса.

Рішення про зміну голови відомства пов’язане з реформуванням митниці і майбутнім зміною кадрового складу.

В уряді також відзначають, що це необхідна міра і політичне рішення для того, щоб очистити весь керівний склад митниці, аж до начальників регіонального рівня. Далі слід очікувати інші кадрові рішення на митниці.

Як відомо, Єнтіс працює в Державній митній службі на посаді заступника голови. Відповідає за напрямок цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Раніше він був керівником IT-відділу проекту державних закупівель ProZorro.

Євген Єнтіс одружений, разом з дружиною Яною виховують сина Давида і дочка Аріну. Згідно з декларацією, проживають в Вишневому Києво-Святошинського району.

Також у своїй декларації по 2019 рік він вказав зарплату, отриману за місцем роботи в ДП “Прозорро”, на суму 1 мільйон 324 тисяч гривень. Тобто трохи більше 100 тисяч гривень на місяць.

Згодом він залишив роботу в ProZorro і займався підприємницькою діяльністю, поки в 2019 році його не призначили заступником керівника Держмитній служби, тоді ще за Максима Нефьодова.