Генеральний прокурор Ірина Венедиктова прокоментувала чутки про свою відставку, які з’явилися в мережі. За її словами, ніяких заяв вона не писала і не збирається, тому що вважає такий вчинок безвідповідальним.

Таким чином вона прокоментувала інформацію про свою відставку в інтерв’ю журналісту Савіку Шустерку на телеканалі “Україна”.

“Заяви за власним бажанням я не писала. Ні вчора, ні тиждень тому, ні місяць, ні коли мене призначали на посаду. Такої заяви не існує. Більш того, я її і не збираюся писати, тому що це безвідповідально”, – підкреслила вона .

За словами генпрокурора, за время пребывания на должности она хочет изменить систему органов правопорядка.

“Якщо Верховна Рада прийме рішення, що генеральному прокурору Венедіктовій пора вже йти, вони це зроблять в установленому законом порядку: зберуть підписи, викличуть мене, я відповім на всі питання, вони проголосують, і ми побачимо, що буде. Доти, доки Верховна Рада не проявить свою волю, я залишаюся на посаді генерального прокурора”, – запевнила вона.

Венедиктова розповіла, що їй зараз є, чим займатися.

“Я займаюся розробкою стратегії розвитку органів прокуратури, концепцією розвитку органів правопорядку. Не можна в державі жити без стратегії, без плану, хоч на якусь перспективу. Тому, мені здається, нам дуже важливо для органів правопорядку цей план прописати, і перепрошити все. ось це мені зараз дуже цікаво”, – зазначила вона.

За її словами, почалася перезавантаження обласних прокуратур, відкрилися нові обласні прокуратури.

“Ми займаємося зараз дуже щільно обласними прокуратурами. Закінчимо з ними, і думаю, що десь в кінці місяця повинні стартанути з атестаціями місцевих прокуратур. Тому роботи багато, і я зайнята зараз тим, чим зайнята”, – сказала вона.

У той же час Венедиктова сказала, що точно знає, хто запускає чутки про її відставку, але не назвала конкретних прізвищ.

“А такі чутки, мені здається, що хтось же їх запускає. Я точно знаю, хто”, – резюмувала генпрокурор.