Зеленський регулярно читає новини про свою відставку. Про це повідомляє телеграм-канал Леґітимний.

Наше джерело з Офісу Президента повідомляє, що Зеленський читає всі ці новини, що нібито він піде влітку-восени у відставку і розуміє, що хтось дуже цього хоче. Переконуючи Президента через свої ЗМІ, в тому, що він «слабкий».
Джерело запевнив, що Зеленський нікуди не піде, Президент не боїться труднощів, він занадто сильно відчуває за собою відповідальність перед виборцями. Люди йому довіряють.
Джерело доповнює, що опоненти Президента зараз будуть переконувати його покинути свій пост, головним завданням буде загнати президента в кут, де доведеться вибирати ПОСТІЙНО непопулярні рішення, щоб обвалити його рейтинг до критичних 8% підтримки. Опоненти хочуть вибити з-під президента всю його команду, щоб поставити біля нього «своїх» і зробити його «ручним», щоб радити йому постійно невірні рішення. Останньою «вишенькою» будуть протести за імпічмент Президента, який не впорався зі своїми обов’язками.
Все це готує Петро Олексійович, який зараз так набивається в «союзники», але який завжди зливав своїх і колись показово злив свого «союзника» Арсенія Яценюка. Звичайно, разом з Порошенком діє ситуативна коаліція, яка хоче «переділу» влади.