Журналіст і телеведучий Дмитро Гордон заявив, що президент Володимир Зеленський може достроково покинути свій пост за власним бажанням у зв’язку з обставинами, які оточують його роботу.

Про це він розповів в інтерв’ю журналістці Наталії Влащенко на YouTube-каналі “Vласть vs Vлащенко”. Фрагмент програми був опублікований на YouTube-каналі самого Гордона.

Відповідаючи на питання про плани балотування на другий термін, Гордон заявив, що раніше Зеленський дав зрозуміти, що збирається брати участь в наступних виборах, однак у зв’язку з обставинами, які оточують його роботу, може покинути свій пост і піти у відставку достроково.

“Я не виключаю, що в один прекрасний день Зеленський може встати і піти”, – заявив Гордон.

В ефірі Влащенко показала фрагмент інтерв’ю Геннадія Корбана, який напередодні розповів про нинішнє життя Зеленського.

“Він встає вранці, йде у ванну чистити зуби і не встигає на щітку видавити пасту, а його вже пі ** ять з усіх боків”, – заявив Корбан.

Гордон погодився і зазначив, що останнім часом Зеленський виглядає втомленим і замученим, оскільки кількість проблем, негативних подій і новин, які оточують і супроводжують його роботу, величезна.

Свій колишній запал і веселість Зеленський за рік роботи президентом розгубив повністю.

Раніше, президент Зеленський в інтерв’ю англійського шоу BBC HARDtalk. зазначив, що не буде чіплятися за владу.

«Ви знаєте, це не проблема для мене. Я відразу говорив, що я не чіпляюся ні за рейтинги, ні за владу. Якщо я не зможу закінчити війну, значить потрібно, щоб прийшов інший чоловік, який здатний закінчити цю трагічну історію між нашими країнами », – сказав Зеленський.