У вівторок, 29 грудня, президент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляється в документі №602 / 2020 від 29 грудня.

“Звільнити Сергійчука Сергія Івановича з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації”, – зазначено в повідомленні.

Згідно з інформацією Офісу президента, звільнення відбулося після подачі заяви за власним бажанням.

Наступним же указом №603 / 2020 Зеленський призначив на його місце тимчасового виконувача обов’язків голови Черкаської обласної державної адміністрації Гусака Віктора Григоровича. Всі чотири місяці роботи Сергійчука Гусак обіймав посаду його заступника. Раніше Гусак працював в податкових структурах.

При цьому і сам Сергійчук, колишній працівник СБУ, на посаді губернатора був менше півроку. Зеленський представив колективу обладміністрації Сергійчука як керівника тільки 28 серпня.

Політик заявляв, що серед його пріоритетів – зниження тарифів, запуск поїзда Черкаси – Київ, якісний інтернет у області, знесення незаконних об’єктів на березі Дніпра.

Хто стане наступним главою Черкаської області, поки невідомо. Місцеві ЗМІ повідомляють, що серед претендентів на посаду є Олександр Скічко – колишній шоумен, депутат від партії “Слуга народу”. Поки ОДА буде тимчасово керувати один з трьох заступників.