Екс-лідер "Правого сектору", позафракційний нардеп Дмитро Ярош заявив, що підтримає на виборах президента колишнього віце-спікера Верховної Ради, члена партії "Свобода" Руслана Кошулинського. Про це він написав у Facebook.

29 січня Ярош був у Києві на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", під час якого президент України Петро Порошенко оголосив, що знову балотуватиметься у президенти.

"Щоб не було різних трактувань, після вчорашнього Форуму, ще раз підкреслюю, що на виборах президента України я підтримую єдиного кандидата від націоналістів Руслана Кошулинського. Крапка", – підкреслив Ярош.

Зазначимо, що вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

Кошулинського висунули кандидатом у президенти України 22 січня на 25-му з'їзді Всеукраїнського об'єднання "Свобода". На підтримку Кошулинського також висловилися керівники "Правого сектору", ОУН, КУН, руху С14. 28 січня його зареєструвала ЦВК.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За даними опитування фонду "Демократичні ініціативи", озвученим наприкінці грудня 2018 року, серед тих, хто готовий брати участь у виборах президента, найвищий рейтинг у лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко – 16%. У Порошенка – 13,8%, він на другому місці.

Далі йдуть Володимир Зеленський – 8,8%, Юрій Бойко – 8,4%, Анатолій Гриценко – 6,8%, Олег Ляшко – 6,9%, Євгеній Мураєв – 3,1%, Олександр Шевченко – 2,9%, Святослав Вакарчук – 2,6%, Андрій Садовий – 2,4%.