Екс-глава Департаменту соціальної політики КМДА налагодив цілу корупційну мережу разом зі своїми підлеглими.

Департамент соціальної політики КМДА, а саме його колишній начальник Юрій Крикунов зі своїми підлеглими шахрайським способом позбавляв жителів столиці житла.

Про це йдеться у програмі “Гроші” телеканалу 1 + 1.

В сюжеті йдеться, що “відкати” від тендерів не єдине, чим “заробляв” Крикунов. Головний заробіток це квартири самотніх киян похилого віку, які живуть в них самостійно або вже живуть у будинку престарілих.

За словами автором сюжету, Юрій Крикунов на пару зі своєю підлеглою – фінансовим контролером його департаменту Іриною Сабищенко – має в розпорядженні понад три  десятки квартир. Більшість з них проведені за схемою, коли літня людина переписує майно на підставних людей (близьких до чиновників).

У телефонній розмові з журналістами дружина Крикунова Світлана заявила, що на неї оформлені нібито лише дві квартири. На питання, як з’явилася ця нерухомість, вона відповіла: “Взяли гроші і купили”.

Як повідомлялося раніше, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило новий законопроект, який може запустити масштабний знесення хрущовок по всій країні.